Představujeme Vám naše
kariérové koučky a lektorky

Renáta Václavková

Renáta je ředitelka REGIa, pracuje jako specialistka na strategii a rozvoj nadaní, koučka a lektorka. Pomáhá dospívajícím, dospělým nebo organizacím nastavovat vlastní strategii a rozvíjet potenciál či talenty.

Je velmi činorodá, zajímá se o mnoho věcí a hodně čte, věnuje se psychologii, osobnostnímu rozvoji, józe, filozofii. Nejraději je někde na cestách za poznáním v přírodě, třeba na kole v horách u čisté řeky, v lese, ve skalách apod.

Klienti na ní nejvíce oceňují její schopnost inspirovat druhé ke změně a profesionální přístup. Vystudovala na ekonomické fakultě a poté složila doktorát se zaměřením na strategické řízení. Nyní studuje jednooborovou psychologii. Má za sebou celou řadu dlouhodobých výcvikových kurzů z oblasti koučování, práce s dospělými a lektorování.

Chcete to zkusit s Renčou?
Volejte 595 136 359 nebo pište na poradna@regio-poradna.cz

Mgr. Bc. Šárka Veselková

Šárka v REGIu působí jako tvůrce a garant poradenského přístupu, kariérová koučka a koordinátorka vzdělávání. Ve svém volném čase se toulá přírodou, miluje vysokohorskou turistiku, knihy a svého psa Larušku, kterou si vzala z útulku.

Vystudovala dvě univerzity a pokračuje ve vysokoškolském studiu psychologie, je akreditovaný kouč a lektor dalšího vzdělávání.

Baví ji práce se zajímavými lidmi, ráda se rozvíjí, ale inspiruje a motivuje i druhé. Klienti na ni oceňují, že mohou dosáhnout vlastního úspěchu a pomáhá jim objevit sebe.

Chcete se Šárkou objevit nové možnosti
v oblasti Vaší budoucí kariéry?
Volejte 776 050 064 nebo pište na veselkova@regio-poradna.cz

Ing. Lucie Gajzlerová

Lucka v REGIu působí jako kariérová koučka, koordinátorka vzdělávání, lektorka virtuální a rozšířené reality, členka vývojářského týmu pomůcek pro kariérové poradenství a také má na starosti ekonomiku firmy.

Po práci volný čas rozděluje mezi její 3 Mainské mývalí kočky Leonidase, Lolu a Dana, její rodinu a úžasného přítele. Baví ji komunikace a práce s lidmi, kreativní tvorba, čtení a neustálá práce na vlastním seberozvoji.

Vystudovala ekonomické lyceum na Obchodní akademii a ve studiu pokračovala na vysoké škole v oboru Management. Klienti nejvíce oceňují její empatický přístup a vždy optimistickou náladu. Je příkladem toho, že když Vás baví všechno, můžete také všechno dělat.

Chcete, aby byla Lucka Váš kariérový kouč?
Volejte 605 034 438 nebo pište na gajzlerova@regio-poradna.cz

Martina Melárová

Marťa je spoluzakladatelka REGIa, je kariérová koučka, lektorka, podílí se na vývoji metodických pomůcek pro kariérové poradenství a je garant pro projekty rozvíjející kompetence žáků na školách.

Ve volném čase tráví většinu času se svým synem Maximem a rodinou. Ráda cestuje a poznává nová místa, zajímá se o reflexní terapii, a když ji zbyde čas, cvičí jógu nebo si zajde zaběhat.

Vystudovala rozvoj regionů a v práci dále rozvojovost začala uplatňovat i ve školách a v práci s žáky a dětmi. Klienti u Marti nevíce oceňují vstřícnost a otevřenost, pozitivní přístup a úsměv.

Chcete svůj rozvoj konzultovat na setkání s Marťou?
Volejte 595 136 359 nebo pište na poradna@regio-poradna.cz