Představujeme Vám naše
kariérové koučky a lektorky

Renáta Václavková

Renáta je ředitelka REGIA, pracuje jako specialistka na strategii a rozvoj nadaní, koučka, psycholožka a terapeutka. Pomáhá dospívajícím, dospělým nebo organizacím nastavovat vlastní strategii a rozvíjet potenciál či talenty.

Je velmi činorodá, zajímá se o mnoho věcí a hodně čte, věnuje se psychologii, osobnostnímu rozvoji, józe, filozofii. Nejraději je někde na cestách za poznáním v přírodě, třeba na kole v horách u čisté řeky, v lese, ve skalách apod.

Klienti na ní nejvíce oceňují její schopnost inspirovat druhé ke změně a profesionální přístup. Vystudovala na ekonomické fakultě a poté složila doktorát se zaměřením na strategické řízení a následně vystudovala jednooborovou psychologii. Má za sebou celou řadu dlouhodobých výcvikových kurzů z oblasti koučování, práce s dětmi a dospělými a terapeutické výcviky.

Chcete to zkusit s Renčou?
Volejte 603 551 577 nebo pište na poradna@regio-vyzkum.cz

Mgr. Bc. Šárka Veselková

Šárka v REGIu působí jako tvůrce a garant poradenského přístupu, kariérová koučka a koordinátorka vzdělávání. Ve svém volném čase se toulá přírodou, miluje vysokohorskou turistiku, knihy a svého psa Larušku, kterou si vzala z útulku.

Vystudovala dvě univerzity a pokračuje ve vysokoškolském studiu psychologie, je akreditovaný kouč a lektor dalšího vzdělávání.

Baví ji práce se zajímavými lidmi, ráda se rozvíjí, ale inspiruje a motivuje i druhé. Klienti na ni oceňují, že mohou dosáhnout vlastního úspěchu a pomáhá jim objevit sebe.

Chcete se Šárkou objevit nové možnosti
v oblasti Vaší budoucí kariéry?
Volejte 776 050 064 nebo pište na veselkova@regio-poradna.cz

Ing. Lucie Gajzlerová

Lucka v REGIu působí jako kariérová koučka, koordinátorka vzdělávání, lektorka virtuální a rozšířené reality, členka vývojářského týmu pomůcek pro kariérové poradenství a také má na starosti ekonomiku firmy.

Po práci volný čas rozděluje mezi její 3 Mainské mývalí kočky Leonidase, Lolu a Dana, její rodinu a úžasného přítele. Baví ji komunikace a práce s lidmi, kreativní tvorba, čtení a neustálá práce na vlastním seberozvoji.

Vystudovala ekonomické lyceum na Obchodní akademii a ve studiu pokračovala na vysoké škole v oboru Management. Klienti nejvíce oceňují její empatický přístup a vždy optimistickou náladu. Je příkladem toho, že když Vás baví všechno, můžete také všechno dělat.

Chcete, aby byla Lucka Váš kariérový kouč?
Volejte 605 034 438 nebo pište na gajzlerova@regio-poradna.cz